Dekoracje

Sortuj produkty

   Dla każdego miłośnika astrologii przygotowałam coś, dzięki czemu może łatwo wyrazić siebie w aranżacji wnętrza - czarne plakaty, które przedstawiają moje ilustracje znaków zodiaku. Możesz postawić na jeden model lub skorzystać z ciekawej propozycji – zestaw ze sobą trzy pozycje z Twojego horoskopu urodzeniowego (Ascendent, Słońce i Księżyc).


   Plakaty to nie tylko świetny pomysł na łatwe i szybkie udekorowanie ścian. To też sposób na oryginalny prezent zarówno dla tych, którzy znają się na astrologii, jak i dla tych, którzy po prostu lubią czarne, mrocne lub klimatyczne dodatki we wnętrzach lub cenią rzeczy hand made. Czerń jest intrygująca, uniwersalna i ponadczasowa; zawsze się sprawdzi.


   Każdy plakat ze znakiem zodiaku jest autorską grafiką nadrukowaną metodą sitodruku na czarnym papierze. Antyrama nie jest dołączona do zestawu - wolę pozostawić klientom możliwość jej dobrania pod ich indywidualne preferencje i ulubiony styl aranżacji wnętrz. Grafiki nie są typowymi reprezentacjami Barana, Lwa, Strzelca, Wodnika i innych; zostały przedstawione w bardziej alternatywny, mroczny sposób. Nie czekaj i przejdź niżej, aby odnaleźć swój znak zodiaku!

Aktywne filtry: