Księgi

   Zapisz ważne notatki na pięknych kartach, które zachowają je na wieczność. Nieważne, czy są to spisane Twoje wspomnienia, nowo poznane zaklęcia, luźne przemyślenia, czy tajemnicze receptury – w solidnym notesie lub księdze znajdzie się dla nich miejsce, gdzie będą bezpieczne.


   Gwiazda Zaranna to niezwykły sklep, który oferuje ręcznie robione księgi w skórzanej oprawie - są kwintesencją polskiego rękodzieła. Zaprojektowane w duchu ezoteryki i stworzone w prywatnej pracowni są jedyne w swoim rodzaju. Ręcznie szyte, starannie oprawione w skórę i udekorowane tłoczeniami i złoceniami na okładce, z kartami ozdobionymi w dekoracyjny wzór lub efekt postarzenia.


   Księga magii to coś, co każda czarownica powinna mieć w zanadrzu; jeśli jesteś jedną z nich, koniecznie wybierz jedną z propozycji, które dla Ciebie przygotowałam. Tarot, astrologia i ezoteryka są Ci obce, ale poszukujesz oryginalnego pomysłu na prezent? Tutaj znajdziesz odpowiedź na Twoje potrzeby; starannie wykonane rękodzieło zawsze będzie trafionym podarunkiem.

Aktywne filtry: